Нормативно-правові акти (2)

лого - NOTICE SexCont

лого - Урфин Джюс


Перша та головна проблема - феодалізм України

 • Політики ніколи не виконують виборчої обіцянки "демонтувати станово-олігархічну структуру влади та власності". Замість цього вони завжди продовжують антисоціальну та антидемократичну політику.
 • У Зеленского подменили модель Социального лифта моделью Викиномики – "использование в своих бизнес-технологиях для достижения коммерческого успеха принципов массового сотрудничества и идеологии открытого кода. Т.е., смысл заключается в том, чтобы при решении определенной проблемы подключить всех, у кого есть идеи – использовать Потенциал толпы. При этом те, чьи идеи сработают, получат вознаграждение"

лого - Какістократія


Зміст link-in

 1. Програми  Зеленського:
 2. Національна Економічна стратегія-2030, Зеленський-Шмигаль:
  • 2.1) Аудит економіки України 2020 123с;
  • 2.2) Вектори економічного розвитку до 2030 2020 384с;
  • 2.3) стаття - про Стратегія-30 Укр (Хвиля, Н.Глоба) 2021-02-21

 3. Антикорупційна політика від Порошенко, 2014-2020
 4. Антикорупційна політика від Зеленського, 2020-2024:

 5. Реформа - ДАБІ:

 6. Реформа - Будівництво
  • 6.1) Концепція впровадження BIM в проектуванні; 
  • 6.2) Концепція системи регулювання в будівництві 2021-02; 
  • 6.3) О.Чернишов про реформи;
  • 6.4) Кабмін - Формат док Містобуд док 2021-06-09

 7. Реформа - Містобудування, проекти:

 8. "Удосконалення" системи охорони культурної спадщини:

 9. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження культурних цінностей» ЗУ № 2187 від 2019-09-30
 10. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження традиційного характеру середовища та протидії хаотичній забудові» проект ЗУ від 2020-05

 11. Мінкульт - Реформа фінансування культурних послуг, 2019-2020; 

 12. Мінкульт - Звіти за 2020-2021 рр. (у т.ч. Ткаченко);

 13. Цензура - проекти ЗУ:

 14. Кабмін - Велике будівництво - Велике крадівництво
 15. Мінкульт - Велика реставрація - Велика деградація, 2020-12-09
 16. Мінкульт та КМДА - Чорнобиль та Хрещатик до ЮНЕСКО

 17. Україна вже не Соціальна держава
 18. Народовладдя - Закон про Референдум та Децентралізація

 19. Політика в сфері ЖКХ:

 20. Пенсійна реформа
 21. Медицинська реформа

 22. Реформа - Освіта та Наука

 23. Реформа трудових відносин
 24. Реформа фіскальна та "підтримка" малого бізнесу

 25. Земля України на продаж
 26. Азартні ігри - казіно, гральні автомати та Відмивання брудних грошей

 27. Стратегія - Національної безпека Зеленський-Єрмак-Данилов (РНБО) 2020;
 28. Стратегія - Економичної безпека 2021-03-10
 29. Енергетична (не)безпека, Енергоефективність та "Нафтогаз"

 30. Як вкрасти "Укроборонпром" включно із нищенням Авіабудівництва

 31. Реформа - Цифрова економіка та Креативні індустрії: 
  • 31.2) Концепція цифрової економіки, 2018-01-17 Гройсман; 
  • 31.3) Концепція цифрової компетентності, 2021-02-03 Шмигаль;
  • 31.4) Мінкульт - Стратег розвитку читання на 2021-2025
 32. Реформа - Адміністративна та Адмін-територіальна
 33. Реформа - Держ Держуправління та держслужба
 34. Реформа - Судова влада та Силові органи

 35. Асоціація Укр-ЄС та Грантове крадівництво

 36. Зовнішня політика, Зеленський

 37. Політична Макро-соціологія (статті)
 38. Література із державної політики
 39. Різне - Файли

ЗеКл Back to Home


❎ АНОТАЦІЯ. Терміни: 1) Проблема 2) Ціль та 3) Завдання

баннер - аф - Игнор Здр смысл

...

ЗеКл Back to Home


❎ ПЕРЕДМОВА. Деолігархізація та демонополізація, яких не буде

Ю - Растет рев волна

Агія Загребельска (засновниця "Ліга антитрасту") Як влада вперто ігнорує головні для країни реформи

Зміст передмови

 1. Деолігархізація
 2. Антимонопольна реформа
 3. Монополізація економіки
 4. Знищення принципів "ProZorro"
 5. Розчинення впливу телебачення
 6. "Суди Лінча"

ЗеКл Back to Home


1. Деолігархізації 2021 року знову не відбудеться

Україна належить до держав, в яких не просто високий рівень монополізації економіки, а й досі ринками управляють олігархи. Складно знайти хоч якийсь бізнес в Україні, на який олігархи не здійснюють свого впливу через контроль над найважливішими ресурсами країни, здобутий ними в далеких 90-х. З кожного товару, роботи або послуги, що їх купують українські споживачі, якась частина коштів іде до їхніх гаманців. Десь більше, десь менше, але вони отримують свою ренту з усього без винятку.

У подальшому ця рента витрачається, з одного боку, на розкішне життя, з іншого — на його захист. На проведення кишенькових партій до парламенту, керівників — на Банкову, посадовців — у регуляторні крісла. Та на фінансування телеканалів, що допомагають керувати державною політикою.

Тому вже не перші президентська й парламентська виборчі кампанії проходять під гаслами деолігархізації та демонополізації економіки. І не перші обрані президент і парламент забувають про це одразу, як тільки потрапляють на таких обіцянках у бажане крісло.

Якщо 2019 року у нас ще залишалися слабкі надії на те, що 2020-го президент Володимир Зеленський, підкріпивши свій вплив монобільшістю в парламенті та новопризначеним урядом, таки оголосить війну олігархам, то в 2021-й ми вже дивимося без жодних сподівань на це. Ніякої деолігархізації 2021 року не буде, й узагалі не буде, поки посаду президента обіймає В.Зеленський. Замкнене олігархічне коло «контроль над ресурсами—рента—телеканали—політики» в 2021-му нам розірвати навряд чи вдасться.

BtT Back to Top


2. Якісної антимонопольної реформи 2021 року також не варто чекати

Українське антимонопольне законодавство хоча і формувалося за прикладом найкращих світових практик, проте вже застаріло, зіпсоване та потребує змін. Починаючи послабленням повноважень АМКУ парламентом, який поступово у результаті внесених до закону змін знижував статус Комітету та посилював його залежність від політиків, і закінчуючи судами та самим Антимонопольним комітетом, що сформували безпечне правозастосування для монополістів і картелів, що вдаються до зловживань.

Поки розвинений світ підсилював свої конкурентні відомства, оновлював нормативну базу та практики, формував нові підходи реагування та примусу, що відповідають викликам сьогодення, ми рухалися в зворотному напрямку. Тому всі визнають, що країні вкрай потрібна антимонопольна реформа. Вимоги щодо її здійснення нам висунув також Міжнародний валютний фонд в останньому підписаному Меморандумі.

Проте жоден із зареєстрованих у парламенті законопроєктів не пропонує якісної антимонопольної реформи. Навпаки, прийняття кожного з них завдасть АМКУ більше шкоди, ніж принесе користі.

Олігархи бояться сильного АМКУ та не допустять того, щоб підконтрольні їм політики таки перетворили Комітет на потужне конкурентне відомство за прикладом розвинених країн. Тому якісної антимонопольної реформи 2021 року очікувати не варто. Тим, хто має повноваження її робити, бракує волі, а тим, у кого є воля, — повноважень.

BtT Back to Top


3. Рівень монополізації економіки зростатиме

Коронакриза в усьому світі боляче вдарила передусім по малому бізнесу. Не маючи значних заощаджень для того, щоб інвестувати у перебудову бізнес-процесів під коронавірусні виклики, багато хто був змушений просто закритися. Але якщо розвинені країни значну частину антикризових фондів витратили на підтримку підприємців і населення, то Україна зосередилася на інвестиціях у інфраструктуру та перш за все у поточний ремонт доріг.

Як наслідок, 2021 року на нас чекає посилення нерівності, зменшення частки ринків, де активний малий і середній бізнес, і, навпаки, зростання часток великих бізнесменів і підвищення рівня концентрації ринків.

Антимонопольний комітет, який повинен бути провідником держави у боротьбі з цим явищем, просто не спроможний цього зробити. І в силу низької кваліфікації керівництва Комітету. І через відсутність бажання та амбіцій піклуватися про українську економіку. І тому, що з Банкової, яка повністю керує Комітетом і де голова АМКУ проводить багато часу, ставляться зовсім інші, найчастіше абсолютно протилежні, завдання.

Не варто очікувати і конкурентного тиску з боку іноземних компаній та нових гравців ринку. Іноземні інвестори не готові вкладати гроші в державу з корумпованою судовою системою та олігархічним укладом. На молодих українських бізнесменів також сподіватися не варто. Талановиті та наполегливі продовжуватимуть виїжджати за кордон та будувати свій бізнес у країнах, де держава здатна забезпечити їм справедливі умови змагання.

Отже, економічну кризу монополісти успішно використають, щоб 2021 року зміцнити свою ринкову владу, захопити більше ринків та збільшити прибутки.

BtT Back to Top


4. Небезпека знищення принципів "ProZorro" 2021 року зберігається

Загрозливі нападки на ProZorro почалися майже одразу після заходу нових депутатів у парламент. Народні обранці, в тому числі з монобільшості, багато уваги приділяли критиці системи та вишукували механізми, щоб відкотити реформу державних закупівель.
Один із найнебезпечніших для ProZorro законопроєктів про локалізацію може потрапити 2021-го до залу. І шанси на те, що депутати його підтримають, високі, бо чи не кожний впливовий політик і бізнесмен отримає від його прийняття свій зиск. Хтось без конкуренції зможе продавати державі свої локомотиви, хтось — шахтне обладнання, хтось — «швидкі» чи пожежні. Без плюшок не залишили жодного із впливових стейкхолдерів. Але єдина сила, що може стати на заваді, — західні партнери, тому що пропоновані зміни порушують усі наші економічні міжнародні зобов’язання, включаючи Угоду про асоціацію з ЄС.

Однак наші західні партнери втомилися від України, а наші політики втомилися від них. Тому загроза знищення закупівельної реформи у 2021 році набуває вкрай небезпечних масштабів.

Крім цього, спроба у такий дефектний спосіб підтримати національного виробника знищує надію на формування та реалізацію 2021-го політики розумного протекціонізму.

BtT Back to Top


5. Розчинення впливу великого ТБ: демонополізація може «освятити» ринки ідей, що покращує прогнози на 2022-й і наступні роки

Останнім часом із кожним роком вплив телевізора на суспільство зменшувався. Розвиток альтернативних ЗМІ та нових технології, редакційна політика олігархічних телеканалів, вимогливість глядача тощо — все це призводить до втрати аудиторії телеканалами та, навпаки, її збільшення в YouTube та інших інтернет-ресурсах.

І хоча ще 2021 року олігархи зможуть продовжувати використовувати телеканали задля збереження монополій, просування на посади «своїх» людей, дискредитації ворогів, лобіювання потрібних рішень та інше, проте з кожним новим днем їх вплив стає дедалі меншим, а конкуренція на ринку ідей — дедалі ближчою.

У 2021-му телевізор значитиме менше, ніж в 2020-му. А наступні президентські та парламентські вибори мають шанси замінити його альтернативними ЗМІ.

BtT Back to Top


6. Суспільство шукатиме засоби «показати краї» злісним порушникам антимонопольного законодавства замість держави

Слабкість держави у боротьбі з монопольними зловживаннями та картелями провокує суспільство взяти цю місію на себе. Успішний світовий досвід війни споживачів із баронами-розбійниками не лише надихає, а й дає вже випробувані детальні алгоритми для впровадження.

Колективні позови та заяви, що ще вчора не користувалися в Україні особливою популярністю, залишаються чи не єдиним незвіданим засобом приборкування монополій. Неготовність держави виконувати свою функцію — найвдаліший час для українців спробувати щось нове.

Тому об’єднання споживачів, малих і середніх підприємців, що потерпають від антимонопольних порушень, та примушування спільними зусиллями разом із профільними та громадськими асоціаціями «розбійників платити за рахунками» можуть стати трендом антимонопольної політики 2021-го та наступних років.

BtT Back to Top


ЗеКл Back to Home


❎ ВСТУП. На волосок от гибели: станет ли 2021 г. "Лебединой песней Зе и ВР"

Ю-П 8 Купи душу

Зміст вступу

 1. Передмова
 2. В. Небоженко
 3. Ю. Романенко

ЗеКл Back to Home


2-1) Передмова

После провальных для партии власти местных выборов, где никому из "слуг" не удалось взять кресло мэра даже в небольшом городе, начались разговоры о том, что большие перемены не за горами – с отставками в Кабмине, досрочными парламентскими выборами и даже досрочным уходом с должности президента Владимира Зеленского.

Но если перетряска правительства, тем более, после коронакризиса, является вполне логичной, а выборы Рады с каждой ошибкой и провалом власти выглядят все более вероятными, то досрочные президентские выборы в Украине пока что кажутся экстраординарным сценарием. Как показывает социология, в последних на данный момент нет никакого смысла, ведь наибольшей поддержкой по-прежнему пользуется ныне действующий президент, а его основные конкуренты, похоже, уже достигли своего электорального потолка.

Политические аналитики рассказали, грозит ли переформатирование или отставка Кабинету министров, насколько в 2021 году в Украине вероятны досрочные выборы президента и парламента, и при каких условиях все это может произойти.

BtT Back to Top


2-2) Виктор Небоженко

(политолог и социолог, директор социологической службы "Украинский барометр")

В 2021 году вероятны не только досрочные парламентские выборы, но и досрочные президентские. Хорошо видно, что у президента, запутавшегося в своих интригах с олигархами, нет своего политического курса, своего видения будущего государства.

Протесты, в результате которых президент мог бы потерять власть, маловероятны. Но Зеленский может уйти и по собственной инициативе. Хорошо видно, что он устал, что тоскует по концертам и другой творческой деятельности. Потому вполне возможно, что под следующий Новый год или даже летом он может выйти и сказать: "Я устал. Я ухожу".

Что касается возможных досрочных выборов Рады, то в результате таковых Зеленский получит другой парламент. Хотя и нынешняя Рада уже потеряна им. Уже то, что спикер Разумков имеет собственную позицию по конституционному кризису, говорит о дистанции и конфликте между президентом и парламентом. Просто Зеленский не понимает, что, раз у Рады есть собственная альтернативная позиция по решению конституционных споров, это уже ущемляет его политическое господство – он уже не главный в государстве.

BtT Back to Top


2-3) Юрий Романенко

(Руководитель политических программ Украинского института будущего)

Поскольку легитимность Слуги народа после местных выборов – на нуле, парламентские выборы неизбежны. Слуги, проиграв все, что можно было проиграть, уже не могут заявлять о своей монополии на власть.

Падение легитимности в условиях кризиса будет заставлять искать компенсаторы, чтобы система была более-менее стабильной и управляемой. Нашим стейкхолдерам в лице олигархов и агробаронов, реально контролирующих политическую систему, выгодно раскачивание ситуации, потому потому парламентские выборы, скорее всего, пройдут второй половине 2021 года (если зимой 2020-2021 гг. ничего экстраординарного не произойдет).

Вероятность же досрочных выборов президента будет зависеть от развития кризиса в экономике из-за коронавируса и бездарного управления страной, а также от того, какое давление на Украину будут оказывать наши западные партнеры и Россия.

Во многом судьба Зеленского определится отношениями с администрацией Байдена. США сейчас нет смысла менять президента Украины, поскольку у них нет необходимого политического инструментария - все украинские прозападные партии сегодня являются банкротами из-за низкого качества человеческого материала, и в таких условиях досрочные президентские выборы в Украине чреваты непредсказуемым результатом.

Потому американцы будут готовить сетевую политическую инфраструктуру, чтобы Россия на таких выборах не смогла их обыграть. Тренды, связанные с ОПЗЖ и пророссийскими партиями и проявившиеся на местных выборах, заметили все: поддержка пророссийских сил растет.

Если Зеленскому удастся каким-то чудом освоиться в роли президента, он сможет досидеть до конца срока. Сказать "я устал, я ухожу" он сможет только в том случае, если станет токсичным настолько, что будет опасным для реальных хозяев Украины. Но просто так Зеленский с должности президента не уйдет – психотип не тот. Он весьма амбициозный человек и прекрасно понимает, что его окружает куча людей, ставших кем-то только благодаря его победе на выборах. Соответственно, если он перестанет быть президентом, то и эти люди станут никем – а они не заинтересованы, чтобы сказка закончилась.

Главный вызов для власти в 2021 году – проблема в экономике, в частности, огромная дыра в бюджете, которая на сегодня составляет около 300 млрд грн.

Проблемы начнутся весной, если власть не решит проблему дефицита бюджета. А, как видим, МВФ не горит желанием помогать латать эту дыру. Беда в том, что дыра эта касается незащищенных статей бюджета, и весной неизбежно начнутся проблемы с выплатами пенсий, зарплат бюджетникам и т. д. Власти придется как-то решить проблему с наполнением бюджета. Если этого не произойдет, начнутся социальные проблемы, которые в конечном итоге быстро приведут к социальному взрыву. В том числе – к переформатированию Рады, что позволит обществу "выпустить пар".

Однако в результате досрочных парламентских выборов Зеленский потеряет свое влияние и на Раду, и на Кабмин, после чего получит настоящую парламентско-президентскую республику. При таких условиях президенту будет значительно труднее удерживаться дальше на своем посту и влиять на процессы в стране.

При этом Порошенко и Медведчук изо всех сил пытаются добиться реванша и вернуться к власти. Пусть Порошенко проевропейский, а Медведчук – пророссийский, работают они достаточно слаженно: координируют свою деятельность и пытаются расшатывать страну. Это – огромный вызов для Зеленского, и пока не заметно, что он способен противодействовать этому.

Для реваншистов, не стоит цель убрать Зеленского, но им выгоден президент Украины слабый и ни на что не влияющий.

В таких условиях всё будет решаться в ВР и Кабмине, а процессы будут идти мимо президента.

Таким образом, Зеленский в следующем году может потерять какое-либо влияние на события в стране, хотя отстранить его от должности будет практически невозможно.

BtT Back to Top


ЗеКл Back to Home


❎ ОСНОВНА ЧАСТИНА


1. Програми Зеленського 

Зе-През+Ен 420

 • «...Когда человек не такой как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязку своего существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчЕный, подымиться умом своим за тучи, и там своим становиться — становиться ещё выше Лаврской колокольни, и, когда он студова глянет вниз, так они ему покажуться, кажуться махонькие-махоникие, все равно как мыши, пардон - крИсы. Потому Што это-же ЧЕЛАВЕК, а тот который, он... он тоже, человек, невчЕный, но - и,… зачем же, это же ведь - очень и очень... ДА — Да... но НЕТ...»

Зміст 

 1. Програми Зе-президента та партії "Слуга народу", 2019-2021 рр.
 2. Указ Зе-президента 170 заходів з реформ, 2019 р.
 3. Послання Зе-през до ВР Укр від 2020-10-20
 4. Повноваження Президента України
 5. Програми Кабмінів Зеленського - Гончарук та Шмигаль
 6. Стратегія нац безпеки Укр 2020-09-14, Зеленський, Єрмак (РНБОУ)
 7. Указ - Підтримка культури, туризму та креативних індустрій, 2020-08-18 Зеленський
 8. ЗМІ про Зе-програми
 9. Програми та Послання до ВР "попередників"

ЗеКл Back to Home


1-1) Програми Зе-президента та партії "Слуга народу"

лого - Свалка

Файли pdf

BtT Back to Top


Передвиборна програма партії "Слуга народу", 2020:

Сл Нар - Передвиб прогр-2 2020 с1

Сл Нар - Передвиб прогр-2 2020 с2

Сл Нар - Передвиб прогр-2 2020 с3

Сл Нар - Передвиб прогр-2 2020 с4

Сл Нар - Передвиб прогр-2 2020 с5

BtT Back to Top


Ідеологія, 2020:

Сл Нар - Ідеологія-2 2020 с1

Сл Нар - Ідеологія-2 2020 с2

BtT Back to Top


Доктрина (фрагмент) - Преамбула:

Сл Нар 2021-03-14 Доктрина с1

Сл Нар 2021-03-14 Доктрина с2

BtT Back to Top


1-2) Указ Зе-президента 170 заходів з реформ, 2019 р

poster - Nuevo Orden

Файли pdf


Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 01

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 02

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 03

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 04

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 05

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 06

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 07

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 08

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 09

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 10

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 11

Указ - Реф 2019-2020 Зел 20с 12

BtT Back to Top


1-3) Послання Зе-през до ВР Укр від 2020-10-20

лого - Посл Зе-през

Файли pdf

BtT Back to Top


1-4) Повноваження Президента України

лого - Зе с гр


ст - През Укр стор-1

ст - През Укр стор-2

ст - През Укр стор-3

ст - През Укр стор-4

ст - През Укр стор-5

ст - През Укр стор-6

BtT Back to Top


1-5) Програми Кабмінів Зеленського - Гончарук та Шмигаль

лого - Минимозг+Кабмін 360

Файли pdf

BtT Back to Top


 • Стратег Укр до 2030 (Шмиг-2021) Вектори 416с (фрагм):

Стратег Укр до 2030 (Шмиг-2021) Вектори 416с (фрагм)


Стратег Укр до 2030 (Шмиг-2021) Вектори 416с (фрагм 2)

BtT Back to Top


 • Стратег Укр до 2030 (Шмиг-2021) Аудит 123с (фрагм):

Стратег Укр до 2030 (Шмиг-2021) Аудит 123с (фрагм)

BtT Back to Top


 • Новини - Стратегія України до 2030

Новини - Стратег Укр до 2030_Страница_1

Новини - Стратег Укр до 2030_Страница_2

BtT Back to Top


 • Новини - Стратег Укр до 2030 Длігач

Новини - Стратег Укр до 2030 Длігач_Страница_1

Новини - Стратег Укр до 2030 Длігач_Страница_2

Новини - Стратег Укр до 2030 Длігач_Страница_3

BtT Back to Top


1-6) Стратегія нац безпеки Укр 2020-09-14, Зеленський, Єрмак (РНБОУ)

"Having such friends of enemies is not necessary"

Склад РНБО 2020-10 (2) 1080

BtT Back to Top


Файли pdf

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c01

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c02

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c03

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c04

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c05

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c06

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c07

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c08

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c09

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c10

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c11

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c12

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c13

РНБО Стратег нац безп 2020-09-20 c14

BtT Back to Top


1-7) Указ - Підтримка культури, туризму та креативних індустрій, 2020-08-18 Зеленський

лого - Шариков


 1. Указ №329_2020 від 2020-08-18 с1

  Указ №329_2020 від 2020-08-18 с2

  Указ №329_2020 від 2020-08-18 с3

  Указ №329_2020 від 2020-08-18 с4

BtT Back to Top


1-8) ЗМІ про Зе-програми

Файли pdf


Фрагмент - про відсутність в Стратегії сенсів

ст - про Стратег-30 Укр (Хвиля, Н.Глоба) 2021-02-21 с1

ст - про Стратег-30 Укр (Хвиля, Н.Глоба) 2021-02-21 с2

ст - про Стратег-30 Укр (Хвиля, Н.Глоба) 2021-02-21 с3

BtT Back to Top


1-9) Програми та Послання до ВР "попередників"

лого - 5 през Укр

Файли pdf

BtT Back to Top


ЗеКл Back to Home


2. Національна економічна стратегія-2030, Зеленський-Шмигаль

рис - Карманник (постер фильма)

Файли pdf

ЗеКл Back to Home


3. Антикорупційна політика від Порошенко 2014-2020

Файли pdf

ЗеКл Back to Home


4. Антикорупційна політика від Зеленського 2020-2024

Файли pdf

ЗеКл Back to Home


5. Ліквідація ("реорганізація") та Реанімація ДАБІ, Зеленський-Шмигаль-Чернышов, 2015-2021 рр.

Зміст link-in

 1. Анотація
 2. Передісторія
 3. Файли
 4. Стаття в ЗМІ 1
 5. Стаття в ЗМІ 2 - "Паутина" связей Чернышова
 6. Стаття в ЗМІ 3 - Могильний Г., про ДАБІ 2021-04 ч1-2 "ZN"
 7. О.Шуляк - інт про реф 2021-04-11

ЗеКл Back to Home


5-1) Анотація

Кабінет міністрів відновив дію постанови від 2011 року, якою встановлюється порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю. Про це йдеться у Постанові №1339, опублікованій на Урядовому порталі.
У зв’язку з цим Кабмін визнав таким, що втратив чинність, пункт 3 постанови Кабінету Міністрів від 13 березня 2020 року "Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду".

Нагадаємо, що 13 березня відбулося виїзне засідання уряду, на якому президент Володимир Зеленський заявив про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції.
Замість ДАБІ було утворено три нові органи: Державну інспекцію містобудування, Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні та Державну сервісну службу містобудування.
Натомість новою постановою №1340 Державну інспекцію містобудування та Державну сервісну службу містобудування буде ліквідовано. Цим же документом Кабмін утворив Державну інспекцію архітектури та містобудування України, яка реалізовуватиме державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Діяльність ДІАМ координуватиметься через Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова. Головою комісії з ліквідації Державної інспекції містобудування буде Сергій Прохоров, головою комісії з ліквідації Державної сервісної служби містобудування буде Наталія Дюжилова.

BtT Back to Top


5-2) Передісторія

BtT Back to Top


5-3) Файли pdf

BtT Back to Top


5-4) Стаття в СМІ