Про сайт

Лого-шапка - ГО+Тиж

про сайт

Зміст link-in

  1. Анотація
  2. Передмова
  3. Вступ
  4. Концепція програми діяльності
  5. Перелік об'єктів культурної спадщини, розглянутих на сайті

Back to Top


1. Анотація

...

Back to Top


2. Передмова

Місія та Ціль - Сайти

Проект «Про Стародавній Київ/Kyiv Heritage» незалежний інформаційний інтернет проект, не заангажований із політичними групами, орієнтований на фізичних та юридичних осіб з приватними та бізнес потребами, на бізнес-аудиторію туристичної індустрії України та зарубіжжя.

Змістом проекту є детальна інформація у вигляді інтернет бази даних нерухомих пам‘яток міста Києва (більше 3.000 пам‘яток) із інтерактивною картою міста і можливістю онлайн: 1) сортуванням переліків по вибраним критеріям та 2) формувати необхідний запит для вибірки даних.

Інтерактивна інтернет база пам‘яток, крім карти та текстового переліку, розширена за рахунок фотографій, архівних матеріалів, сучасних проектів реставрацій та пристосувань, історичних описів пам‘яток. Таке розширення та доповнення змісту даних (оновлення) відбувається постійно, окрім того, передбачена суттєва важливістю можливість доповнення таких даних інтернет користувачами після погодження контент-адміністратором бази.

Back to Top


3. Вступ

Мета проекту

  1. Надання довідково-інформаційної підтримки в просуванні вітчизняного бізнеса в сфері надання туристичних послуг на міжнародному рівні;
  2. Забезпечення інформацією про (та популяризацію) стародавності Києва; 
  3. Залучення вітчизняних та зарубіжних суб‘єктів культурної діяльності в сферах нерухомої культурної спадщини для її вивчення, захисту та популяризації;
  4. Надання експертних послуг (реставрація, збереження та використання пам‘яток) власникам та користувачам пам‘яток (приміщень в них).

Аудиторія проекту

1) люди з активною громадською позицією; 2) представники наукових та культурних установ; 3) власники туристичних бізнесів; 4) користувачі (власники та орендатори) будівель та приміщень пам‘яток.

Проектом заплановано, при поетапному розвитку, охоплення додаткових інформаційних сервісів, які будуть працювати із ширшим колом споживачів та надавати більше інформації. Для розширення кола взаємодії в  сфері культурної спадщини, основа проекту буде включати додатково:  1) аналітично-новинний портал; 2) програмні і 3) поліграфічні версії довідників та путівників по Києву.

Передбачається включення до інформаційного поля сайту розділів новин та дискусій по актуальним національним та місцевим питанням життєдіяльності людей –новини, блоги та форуми (в перспективі - розвиток до рівня інтернет-порталу).   

На перших початкових етапах розвитку проекту основним шляхом отримання прибутку передбачено, в основному, кошти за платне розміщення на сайті реклами. Інтернет реклама на сьогоднішній день займає першу позицію по вартості в порівнянні із  зовнішньою та друкованою і, в цілому, має перспективну динаміку розвитку та росту.

Back to Top...

1) Території


5) Аплікація одночасно із стилізацією


Back to Top